Skip to content

Avon jako firma, która zbliża Polki od 30 lat

Avon to marka, która jest obecna na polskim rynku od 30 lat. Od samego początku marka pomaga polskim kobietom budować poczucie własnej wartości, dbać o zdrowie i bezpieczeństwo oraz podejmować działania umożliwiające rozwój osobisty i zawodowy.

“Przybliża się polskie kobiety. Unstoppable” to tegoroczne, jubileuszowe hasło Avon, które podkreśla misję marki, jaką jest zbliżanie Polek, aby wspierały się we wszystkich aspektach życia.

Tegoroczna kampania skupia się na wzmacnianiu pozycji kobiet poprzez ich relacje z innymi. Nowy tagline podkreśla zaangażowanie Avon w pomoc kobietom, aby czuły się pewne siebie i swoich relacji z innymi, niezależnie od tego, czy jest to rodzina, czy przyjaciele.

Ważne jest, że mogę codziennie poznawać nowych ludzi. Nie tylko można poznawać nowych ludzi, ale również miło jest wyjść z domu i spędzić czas z przyjaciółmi. Najlepszą rzeczą w pracy w Avon jest to, że można robić obie te rzeczy! Ponadto dogadywanie się, czym interesują się inni ludzie i jak wpadają na pomysły dotyczące produktów. Ciekawie jest zobaczyć, jak różni ludzie podchodzą do swojej pracy, a to pomaga myśleć o tym, jak mogę ulepszyć swoją pracę.

Można robić wiele różnych rzeczy – od pisania raportów, przez projektowanie materiałów marketingowych, po pracę z klientami w cztery oczy – i zawsze się to zmienia.

Konsultacje telefoniczne Avon to świetne miejsce do zapoznania się z najnowszymi trendami. Będzie pomoc i odpowiedzi na nurtujące klientów pytania. Zamawianie kosmetyków przez telefon jest bardzo proste odbywa się poprzez stronę telefon avon.

W ciągu ostatnich 30 lat Avon stworzył ponad 750 patentów, odkryć i innowacji, które na zawsze zmieniły świat kosmetyków. Należą do nich:

-sekretna formuła produkcji wysokiej jakości błyszczyka do ust w przystępnej cenie,

-rewolucyjny nowy tusz do rzęs, który jest wykonany z włókien syntetycznych zamiast naturalnych, co pozwala uzyskać pełniejsze spojrzenie bez zlepiania i spływania rzęs już po jednym użyciu,

-sztyft do nakładania cieni do powiek, który sprawia, że nakładanie cieni do powiek jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej (i pozwala zabrać go ze sobą wszędzie!).

3 komentarze

 1. Teresa
  10 sierpnia 2022 @ 15:39

  Avon oferuje kosmetyki w przystępnych cenach, a niektóre produkty są nawet tańsze niż w supermarketach. Najlepsze jest to, że w Avon, że można je wypróbować przed zakupem. Dzięki temu mogę wybrać tylko te kosmetyki, które najbardziej mi się podobają i używam ich częściej niż innych.

 2. Basia
  10 sierpnia 2022 @ 15:40

  Próbowałam wielu innych marek, ale żadna z nich nie zrobiła na mnie takiego wrażenia jak ta. Kosmetyki są naprawdę piękne, świetnie wyglądają na twarzy i w ogóle nie podrażniają mojej skóry.

 3. Magda
  10 sierpnia 2022 @ 15:40

  Jako Polka jestem bardzo wrażliwa na cenę produktów kosmetycznych, dlatego ważne jest, aby były one w przystępnej cenie. Jednocześnie chcę, aby moja skóra wyglądała na zdrową i nawilżoną – co oznacza, że kosmetyki powinny być wysokiej jakości.

Dodaj komentarz