Skip to content

Canon wprowadza nowe modele urządzeń wielofunkcyjnych

 Canon Europe wprowadza do swojej linii i-SENSYS trzy nowe modele: dwa z serii kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych MF750 oraz LBP673Cdw – kolorową drukarkę jednofunkcyjną. Urządzenia wyposażone są w nowe technologie zamknięte w kompaktowej obudowie. Zostały zaprojektowane specjalnie dla użytkowników z segmentów SME i SOHO (small office/home office). Są wyposażone w najnowsze funkcje zwiększające bezpieczeństwo, produktywność i łączność.

Urządzenia MF750W i MF755CW oferują wysokiej jakości druk po obu stronach papieru A4 z prędkością do 30 stron na minutę (ppm). Zapewniają również łączność Wi-Fi, dzięki czemu użytkownicy mogą drukować z dowolnego miejsca w firmie lub domu.

MF750W oferuje opcjonalne gniazdo kart pamięci o pojemności 2 GB, które można rozbudować do 4 GB lub 8 GB; obsługuje również zarówno bezpośrednie drukowanie PictBridge z aparatów i kart pamięci, jak i technologię AirPrint firmy Canon dla urządzeń z systemem iOS, takich jak iPhone’y czy iPady.

Z firmą Canon można skontaktować się telefonicznie i mailowo poprzez numer telefonu canon jeśli jest problem ze sprzętem.

Pracownicy sektora MŚP i SOHO coraz częściej poszukują opłacalnych i wydajnych rozwiązań, aby zaspokoić ich różnorodne i rosnące potrzeby. Dynamicznie zmieniające się środowiska, takie jak handel detaliczny, często wymagają szybkiego drukowania lub skanowania dokumentów we współużytkowanej przestrzeni roboczej. Nowe urządzenia i-SENSYS łatwo łączą się z chmurą, umożliwiając partnerom maksymalizację ich potencjału sprzedaży dzięki prostej funkcjonalności i elastyczności.

Nowa seria MF750 przenosi ją na wyższy poziom wydajności dzięki szybkości drukowania do 33 stron na minutę i szybkości skanowania do 100 obrazów na minutę.

Urządzenia te mogą również obsługiwać różne nośniki, co czyni je idealnymi dla osób, które na co dzień pracują z dokumentami dowolnej wielkości, takimi jak paragony czy etykiety. Prosta, krok po kroku konfiguracja i usprawniony proces łączenia się z siecią Wi-Fi ułatwiają łączenie i używanie urządzenia bez specjalistycznej wiedzy informatycznej. To idealne rozwiązanie dla firm, które nie korzystają z profesjonalnego wsparcia technicznego.

Natywna łączność w chmurze dla Dropbox, Google Drive i OneDrive upraszcza codzienne operacje biznesowe, umożliwiając drukowanie i skanowanie bezpośrednio z pamięci w chmurze.

Zmniejszono również rozmiar i wagę nowego modelu, aby zmniejszyć zużycie CO2 podczas transportu. W połączeniu ze zrównoważonym projektem opakowań umożliwia to partnerom wykazanie zaangażowania w bardziej zrównoważone produkty.

3 komentarze

 1. Grzesiek
  5 sierpnia 2022 @ 10:23

  Chętnie korzystam z tych nowych urządzeń oferowanych przez firmę Canon. Jest to dla mnie wygoda w użytkowaniu i satysfakcja. Jako profesjonalny fotograf, będzie to świetne uzupełnienie mojej kolekcji narzędzi ułatwiających życie.

 2. Mariusz
  5 sierpnia 2022 @ 10:24

  Urządzenia oferowane przez firmę Canon są bardzo przydatne i wygodne. Jestem podekscytowany możliwością korzystania z nich i jest to dla mnie wielka radość.

 3. Zofia
  5 sierpnia 2022 @ 10:26

  Mają ulepszone funkcje, takie jak szybkość, pamięć i kompatybilność z innymi urządzeniami. Dzięki temu łatwiej jest mi udostępniać moje dokumenty innym osobom, które mogą korzystać z różnych programów lub systemów operacyjnych.

Dodaj komentarz