Skip to content

Jakie są nowe usługi od Uber Eats?

Spis treści

Kontakt uber eats to firma, która zawsze szuka nowych sposobów, aby dostarczyć Cię tam, gdzie potrzebujesz. W post-pandemicznym świecie wprowadza się innowacje jak nigdy dotąd, aby pomóc Ci dotrzeć wszędzie i zdobyć wszystko – zwłaszcza w dziedzinie jedzenia i transportu. Niezależnie od tego, czy chodzi o zamawianie ulubionej pizzy z dowolnego miejsca w mieście, czy też o dojazd samochodem z domu do pracy, Uber jest dla Ciebie. I nie mówi się tylko o przejazdach – mówi się o wszystkim, co ułatwia i uprzyjemnia Twoje życie (jak zamawianie jedzenia). Chce się mieć pewność, że Twojego dnia nie zakłóci nic innego niż to, czego potrzebuje się – a to obejmuje transport i jedzenie! 

Dzięki Uber Travel można w jednym miejscu zarezerwować przejazdy na każdym etapie podróży. Wystarczy, że podłączysz swoje konto Gmail, a platforma zajmie się resztą – koordynacją rezerwacji hoteli, lotów i restauracji w jednym miejscu, dzięki czemu Twoja podróż będzie bezstresowa. Uber rozszerza swoją działalność o nową usługę czarterową, która pozwoli zarezerwować autobusy i inne pojazdy na kolejne grupowe spotkanie.

Usługa, o nazwie Uber Charter, będzie dostępna na całym świecie od dziś. Pozwala ona w łatwy sposób zarezerwować imprezowy autobus lub furgonetkę osobową bezpośrednio z aplikacji Uber – za cenę z góry. Usługa będzie dostępna w USA, Kanadzie i Wielkiej Brytanii od tego lata. Ta aktualizacja pomoże Ci zaoszczędzić czas i pieniądze, umożliwiając natychmiastową rezerwację odpowiedniego pojazdu dla potrzeb transportu grupowego. Ta aktualizacja pomoże Ci zaoszczędzić czas i pieniądze, umożliwiając natychmiastową rezerwację odpowiedniego pojazdu dla potrzeb transportu grupowego.

Z przyjemnością informuje się, że Uber Eats nawiązał współpracę z Eventbrite, aby zapewnić najbardziej elastyczny sposób pokrycia przejazdów Twoich gości. Od wesel i imprez rodzinnych po spotkania firmowe, wie się, że chce się, aby każdy czuł się jak VIP. Dzięki nowej współpracy można to zrobić! Wystarczy, że wprowadzi się szczegóły dotyczące swojej imprezy, określi się maksymalną kwotę, jaką chce się przeznaczyć na przejażdżki i poda się unikalny kod dla swoich gości. Następnie będą oni mogli zdecydować, kiedy i gdzie jadą, tylko za wykonane przejażdżki. Można nawet użyć tych kodów jako zachęty dla uczestników Twojego kolejnego wydarzenia! Wiadomo, jak ważne jest, aby ludzie czuli się częścią czegoś wyjątkowego – i chce się, aby wszyscy mieli do tego dostęp.

1 Comment

  1. Tomek
    14 października 2022 @ 16:08

    Jestem bardzo zadowolony z nowych usług świadczonych Uber Eats. Są to wspaniałe nowe narzędzia poprawiające efektywność i wydajność.

Dodaj komentarz

1 Comment

  1. Tomek
    14 października 2022 @ 16:08

    Jestem bardzo zadowolony z nowych usług świadczonych Uber Eats. Są to wspaniałe nowe narzędzia poprawiające efektywność i wydajność.

Dodaj komentarz