Skip to content

Jakie są sposoby na odzyskanie hasła do WP Poczta?

 Kiedy zapomnisz hasła do WP Mail, odzyskanie dostępu do konta może być prawdziwym bólem. Na szczęście istnieje kilka sposobów na zmianę hasła, abyś mógł wrócić na swoje konto i zacząć go ponownie używać.

Zmiana hasła do Poczty WP może być przydatna, np. gdy podałeś adres e-mail konta WP jako adres kontaktowy podczas rejestracji usługi w DoSieci.pl lub ustawiłeś przekierowanie poczty na zewnętrzną skrzynkę pocztową.

Możesz również użyć poniższej procedury, aby zmienić hasło do Poczty WP, jeśli chcesz wykonać tylko aktualizację hasła. Odzyskiwanie hasła do Poczty WP jest możliwe tylko wtedy, gdy ustawiłeś dodatkowe metody odzyskiwania hasła (dostępu do konta), np. podałeś numer telefonu lub adres pomocniczy.

Jeśli zapomnisz hasła lub popełnisz mały błąd podczas wprowadzania go, możesz zmienić hasło do WordPress Mail. Odbywa się to podobnie jak u większości darmowych dostawców poczty elektronicznej, poprzez kod SMS, pytanie pomocnicze lub wiadomość z linkiem.

Jeśli wcześniej skonfigurowałeś metodę odzyskiwania hasła w ustawieniach profilu WP Mail, będziesz mógł użyć dowolnego z nich, aby zresetować hasło.

Oferujemy dwa sposoby zmiany hasła:

1. Zmiana hasła SMS-Płać za specjalną wiadomość SMS, która będzie zawierała kod SMS, który możesz przepisać na stronie internetowej (w kolejnych krokach).

2. Opcja e-mail pomocniczy. Odbierz wiadomość z kodem na dodatkowy adres e-mail i przepisz go w kolejnych krokach zmiany hasła. W przeciwieństwie do opcji SMS, ta forma zmiany hasła jest bezpłatna.

3. Pytanie pomocnicze: Odpowiedz na pytanie pomocnicze, które ustawiłeś w profilu swojego konta. Jeśli odpowiesz poprawnie, w kolejnym kroku mechanizm poprosi Cię o zmianę hasła do Poczty Wirtualnej Polski.

Infolinia wp godziny pracy jest po to, żeby pomóc, jeśli nie możesz odzyskać hasła.

3 komentarze

 1. Adam
  11 lipca 2022 @ 15:50

  Jestem wdzięczny, że znalazłem ten artykuł, ponieważ nauczył mnie on wiele o odzyskiwaniu haseł.

  Nie miałem pojęcia, że tak łatwo można odzyskać hasła ze starego komputera.

 2. Kasia
  11 lipca 2022 @ 15:52

  Zawsze mnie to ciekawiło i chciałbym się podzielić tym, czego się dowiedziałem z rodziną i przyjaciółmi.

  Ważne jest, aby wszyscy użytkownicy zrozumieli, jak działa odzyskiwanie haseł.

 3. Ela
  11 lipca 2022 @ 15:54

  Dobrze jest dowiedzieć się, jak działa odzyskiwanie haseł.

  Istnieje wiele powodów, dla których możesz potrzebować, odzyskać swoje hasło. Może zapomniałeś go, a może uważasz, że Twoje konto zostało zhakowane. Niezależnie od powodu, istnieje kilka sposobów, aby odzyskać je samodzielnie.

Dodaj komentarz