Skip to content

Kupujący drukarkę Canon mogą liczyć na zwrot wynoszący do 150 zł

Nigdy nie jest za wcześnie, by zacząć myśleć o przyborach szkolnych, a Canon oferuje cashback przy zakupie jednej ze swoich drukarek MegaTank. Kwota, którą można odzyskać nie jest mała – może to być nawet 150 zł.

Promocja jest dostępna do końca sierpnia, więc jeśli masz dziecko wracające do szkoły lub kilka dorosłych dzieci, które są gotowe do pierwszego semestru na studiach, teraz jest czas na zakupy!

Podstawową metodą kontaktu z Canon jest telefon, ale możesz też napisać do nich maila.

Jeśli masz problem ze swoim sprzętem Canon, możesz zadzwonić na infolinię lub wysłać im wiadomość e-mail numer telefonu canon. Infolinia jest dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.

Cashback jest dostępny dla wszystkich klientów, którzy dokonają zakupów zgodnie z warunkami promocji w okresie od 15 sierpnia 2022 do 15 listopada 2022. Każdy klient może zakupić maksymalnie dwa produkty w ramach promocji. Co ważne, zakupów należy dokonywać w jednym z uczestniczących sklepów.

Producent drukarki, która może wydrukować do 14 000 stron w kolorze, deklaruje, że zestaw tuszów dołączony do drukarki ma wystarczyć nawet na 3 lata, czyli na wydrukowanie około 12 000 stron czarno-białych i do 14 000 stron w kolorze.

Wymiana tuszy nie ma stanowić większego problemu – wszystko dzięki wbudowanym zbiornikom na tusz, które uzupełnia się w prosty sposób bezpośrednio z butelek. Zaletą drukarek tego typu jest także niski koszt eksploatacji – koszt wydruku jednej kartki papieru nie przekracza 1 gr.

Drukarki Canon MegaTank to doskonały wybór do domowego biura, dla ucznia lub studenta. Dzięki tej promocji można liczyć na pewien zwrot gotówki za zakup i uczynić go jeszcze bardziej opłacalnym. Zwłaszcza że promocja łączy się z innymi, aktualnie obowiązującymi akcjami promocyjnymi.

3 komentarze

 1. Piotr
  22 sierpnia 2022 @ 11:41

  Mówię Wam, dzięki ich wysokiej jakości produktom i przystępnym cenom nic dziwnego, że Canon jest tak popularny.

  Fakt, że ta Canon jest firmą solidną i świadczącą wysokiej jakości usługi z promocjami, to dobra wiadomość dla kupujących takich jak ja, którzy chcą kupić funkcjonalną drukarkę canon dla swojej rodziny.

 2. Leszek
  22 sierpnia 2022 @ 11:42

  Moim zdaniem, Canon jest firmą, która była w stanie wytrzymać wzloty i upadki gospodarki, jak również zmiany w technologii w czasie. To dobra wiadomość dla kupujących – oznacza to, że drukarki Canon będą jeszcze długo w użyciu!

 3. Halina
  22 sierpnia 2022 @ 11:46

  Uważam, że firma Canon oferuje wiele różnych promocji, które mają zachęcić ludzi do kupowania ich drukarek. Jest to świetna wiadomość dla kupujących, ponieważ daje im szansę na zdobycie odpowiedniej drukarki w odpowiedniej cenie.

Dodaj komentarz